torek, 18. avgust 2015

Lucky start!



Živjo lepotičke :)

Prvo, da me spoznate :D
Sem Tina in obožuuuuuuuuuuuuuujem kozmetiko !
Po izobrazbi sem kozmetični tehnik. Trenutno študiram in v prostem času tudi delam v kozmetičnem salonu ter doma. Doma predvsem delam umetne nohte, gelish in ličim.
Zdej pa na stvar. Zakaj blog?! 

Ta blog sem predvsem naredila zato, ker se sama težko odločim kaj od kozmetike kupiti. Velikokrat stojim v drogeriji in gledam v stvari. Takrat si zastavljam vprašanja
   - A je sploh dober izdelek?!
   - Dala bom veliko denarja zanj... je vredno?!
   - Ga rabim?! 
   - Od katere znamke naj vzamem?!

Ja to so moja vprašanja in še številna se pojavljajo. Zato sem naredila blog, da vam povem svoje mnenje o izdelkih, ki sem jih uporabila oz. jih uporabljam. :)

Verjamem, da imate tudi ve isti problem. Želim si, da tudi vi poveste svoje mnenje o izdelku v objavi. Rada bi, da sodelujemo, ker me zanima tudi vaše mnenje! :)

Če te še kaj zanima mi pa le piši na moj e-mail: blog.tinaaa@gmail.com 



 xoxo, Tina

Ni komentarjev:

Objavite komentar