sobota, 19. december 2015

Essence all about matt fixing compact powder







Živjo lepotičke :)

Dones imam še eno kritiko izdelka. Govorimo o Essence all about matt fixing compact powder.

    
Verjamem, da ste že mnoge slišale o tem pudru v kamnu. Iskreno sem tudi sama že velikokrat slišala o njem a ga enostavno nisem kupila. Moji razlogi zakaj nisem tega pudra takoj preizkusila so, da imam in uporabljam že zelo dolgo kompaktne pudre od Essenca, ki so že dolgo na njihovih poličkah in mi enostavno niso odgovarjali. V moji glavi se je tako oblikovalo tudi, da ta ne bo dober :D Ja taka sem ha ha
Več o Essence compact pudrih v drugi objavi! Jah drugi razlog zakaj ga nisem kupila je pa ta, da sem uporabljala zelo dolgo drugi puder, ki je bil odličen in mi je lepo matiral mojo kožo (več pa tudi o njem v drugi objavi).

Na stvar :D
Embalaža je kot pri večini Essence izdelkih prozorna, puder vsebuje 8 gramov proizvoda in traje celo večnost. Ko sem ga kupila nisem preveč pričakovala od njega, ampak RES fiksira in daje mat učinek. Meni zdrži tudi po cel dan, da se mi koža ne sveti. Sama imam problem T predel ampak tale zadevca vse lepo uredi. 
Sem pa opazila, da če ga daš zelo veliko lahko pusti tudi malo bolj ''belo'' na koži oziroma del, na katerega smo nanesli izdelek je bolj svetle barve. Drugače pa, če čopič samo pomočiš v izelek, da se zelo malo proizvoda dotakne in ostane na čopiču je povsem dovolj za cel dan. Tako tudi ne bo pustil nobeno sled, da ga imate ker se bo lepo prelil z vašo podlago, ki je že nanešena.


Rezultat iskanja slik za essence puder all about matt

 Moje mnenje je, da se ga splača kupit, ker res deluje t.i. opravlja svoje delo. največji plus je pa seveda cena. Stane manj kot 4€, kar je za tak idelek še premalo dati!


 xoxo, Tina




nedelja, 13. december 2015

L'OREAL PARIS Glam Bronze

Živjo lepotičke :)

Danes vam bom predstavila super izdelek od L'oreala. Govorim o bronzerju, ki se imenuje Glam Bronze. 

Ker sem ljubiteljica ličil in ostale kozmetike me velikokrat (na žalost tudi pri slabih izdelkih) pritegne embalaža. Gre za zlato, ki se že preliva v oranžno. Sicer sama ne maram oranžne barve AMPAK za tak izdelek sem to spregledala! :P


Okej začnimo!

Bronzer je prelepe rjave barve in vsebuje tudi malo bleščic. Te bleščice niso veliko vidne, ko proizvod naneseš na obraz. Najbolj mi je všeč, da izdelek NI ORANŽNE BARVE!
Ja, veliko bronzerjev je oranžne barve kar mene jezi in je zelo grdo na obrazu. Gremo naprej. Pigmentiran je dovolj, to pomeni, da ni preveč in ne premalo. Zelo lepo se barva nadgrajuje, ampak tudi zelo hitro lahko je veliko proizvoda na obrazu. Vendar z dobrim čopičem lahko vse lepo zblendiramo.
Največji plus je ta, da v izdelku je 14 g. Torej izdelek bo trajal tisoč let. :D
Sama imam v odtenku 01, kar pomeni, da je v svetlejši barvi. Obstaja tudi še v temnejši barvi, torej 02.

Meni se je zgodila nezgoda, ko mi je padel po tleh in se razbil (puder in embalaža!). Ja pokrov je še vedno razbit, puder pa sem zmlela v prah in dodala alkohol ter vse lepo zmešala, da je ratala zmes podobna pasti. To sem vse pustila, da alkohol izhlapi in zopet je puder v uporabi. 
P.S. Sledi posebi objava kako lahko razbit proizvod ponovno povrneš v uporabo!




In na koncu še cena, ki je kar visoka cca 13€. Ampak sem mnenja, da se ga splača kupit, ker je super proizvod in ker ga je veliko veliko (14 g).




xoxo, Tina

nedelja, 6. september 2015

Essence Sun club highlighter powder

Živjo lepotičke ☺

Dolgo me ni bilo zaradi dopusta, vendar gremo naprej. Danes sem se odločila objavit svoj najboljši makeup izdelek - highlighter!
In ja ne gre se o dragi kozmetiki ampak o ESSENCE. Ja, sem že večkrat povedala, da obožujem drago in poceni kozmetiko ter da sem bila že velikokrat razočarana pri dragi.

No da gremo na stvar. Na sliki imate osvetljevalec, ki je v prahu. Torej kot sem že rekla je znamke Essence. Imenuje se Sun club highlighter powder. Iskreno eden od najboljših highligjterjev na svetu. Kar mi je najbolj žal pa je, da ga več ni v prodaji, saj je verjetno bil limitirana kolekcija. :(

Ko ga odpreš je res super zaščiteno s plastiko da vse tiste bleščice ne letijo okoli. Ima tudi gobico, ampak po meni ni uporabna. Barva je zlata in enostavno naredi na licu res poudarek kakeršen bi moral narediti vsak osvelljevalec. Iskreno obožujem v prahu osvetljevalce. Kremasti so mi katastrofa, s tekočimi pa tudi rada delam. Za zdaj uporabljam tudi tekoči highlighter v obliku svinčnika od Catrice in sem tudi navdušena, vendar vseeno rada dodam po tekočemo finish obliko osvetljevalca. 

Zakaj tale objava, če izdelka ni več v prodaji?
- ker mi ga je zmanjkalo,
- ker je super,
- ker je poceni in kvaliteten,
- ker opravlja svoje delo,
- ker ne potrebuješ ogromno izdelka, da dobiš željen učinek
- ker je velikov "ker" :D

P.S.: Če kdo ve kje bi se ga dalo dobit naj mi napiše. Hvaležna bi bila zeeeeeeeeeeeeeeeeeelo!









xoxo, Tina

sobota, 22. avgust 2015

Makeup Revolution - Essential Shimmers


Živjo lepotičke :)

Evo obljubljena objava od mojega najnovejšega paketka, ki sem ga dobila od Makeup Revolution.

V tejle objavici bom vam predstavila paletko 12 senčil, ki se imenuje Essential Shimmers.

Prvo zakaj sm jo sploh naročila?
Naročila sem jo, ker:
1. sem jo videla že pri mnogih puncah,
2. sem jo želela že dolgo časa,
3. ker je bila ravno na akciji
4. ker so odtenki bolj nude barv in niso živahni.

Torej kot sem že rekla ima paletka seper pigmentiranih 12 odtenkov senčk. Super se nanašajo, se ne drobijo in podobno.
Še bolj mi je všeč, da nekatere barve lahko uporabljam za več stvari, npr. highlighter/osveljevalec, obrvi.





xoxo, Tina

torek, 18. avgust 2015

Lucky start!



Živjo lepotičke :)

Prvo, da me spoznate :D
Sem Tina in obožuuuuuuuuuuuuuujem kozmetiko !
Po izobrazbi sem kozmetični tehnik. Trenutno študiram in v prostem času tudi delam v kozmetičnem salonu ter doma. Doma predvsem delam umetne nohte, gelish in ličim.
Zdej pa na stvar. Zakaj blog?! 

Ta blog sem predvsem naredila zato, ker se sama težko odločim kaj od kozmetike kupiti. Velikokrat stojim v drogeriji in gledam v stvari. Takrat si zastavljam vprašanja
   - A je sploh dober izdelek?!
   - Dala bom veliko denarja zanj... je vredno?!
   - Ga rabim?! 
   - Od katere znamke naj vzamem?!

Ja to so moja vprašanja in še številna se pojavljajo. Zato sem naredila blog, da vam povem svoje mnenje o izdelkih, ki sem jih uporabila oz. jih uporabljam. :)

Verjamem, da imate tudi ve isti problem. Želim si, da tudi vi poveste svoje mnenje o izdelku v objavi. Rada bi, da sodelujemo, ker me zanima tudi vaše mnenje! :)

Če te še kaj zanima mi pa le piši na moj e-mail: blog.tinaaa@gmail.com 



 xoxo, Tina