Danes vam bom predstavila super izdelek od L'oreala. Govorim o bronzerju, ki se imenuje Glam Bronze.
Ker sem ljubiteljica ličil in ostale kozmetike me velikokrat (na žalost tudi pri slabih izdelkih) pritegne embalaža. Gre za zlato, ki se že preliva v oranžno. Sicer sama ne maram oranžne barve AMPAK za tak izdelek sem to spregledala! :P
Okej začnimo!
Bronzer je prelepe rjave barve in vsebuje tudi malo bleščic. Te bleščice niso veliko vidne, ko proizvod naneseš na obraz. Najbolj mi je všeč, da izdelek NI ORANŽNE BARVE!
Ja, veliko bronzerjev je oranžne barve kar mene jezi in je zelo grdo na obrazu. Gremo naprej. Pigmentiran je dovolj, to pomeni, da ni preveč in ne premalo. Zelo lepo se barva nadgrajuje, ampak tudi zelo hitro lahko je veliko proizvoda na obrazu. Vendar z dobrim čopičem lahko vse lepo zblendiramo.
Največji plus je ta, da v izdelku je 14 g. Torej izdelek bo trajal tisoč let. :D
Sama imam v odtenku 01, kar pomeni, da je v svetlejši barvi. Obstaja tudi še v temnejši barvi, torej 02.
Meni se je zgodila nezgoda, ko mi je padel po tleh in se razbil (puder in embalaža!). Ja pokrov je še vedno razbit, puder pa sem zmlela v prah in dodala alkohol ter vse lepo zmešala, da je ratala zmes podobna pasti. To sem vse pustila, da alkohol izhlapi in zopet je puder v uporabi.
P.S. Sledi posebi objava kako lahko razbit proizvod ponovno povrneš v uporabo!
In na koncu še cena, ki je kar visoka cca 13€. Ampak sem mnenja, da se ga splača kupit, ker je super proizvod in ker ga je veliko veliko (14 g).
xoxo, Tina


Ni komentarjev:
Objavite komentar